Garantii ja hooldus

* 2 aastat sõltumata läbisõidust,
* Hooldevälp 5000 km  

 

Dué on turul uusim mudel, mille turustamisega alustati 2011. a. jaanuarist. Mudel arendati välja eesmärgiga pakkuda võimalikult väikse hinnaga selle klassi liikumisvahendit. Alates 2014.a jaanuarist on tehas välja töötanud ja turule toonud täiesti uue keredisainiga mudeli.
Uus Dué on saadaval kolmes varustustasemes – Initial, Dynamic ja Premium. Sõidukil kasutatakse kahesilindrilist vesijahutusega diiselmootorit Lombardini LDW 502 ning variaatorkäigukasti. Valida on nelja värvi vahel – valge, hõbedane, punane ning pärli valge.

 

   

 

M.Go

M.Go pakutavat mudelit on toodetud alates 2010.a. septembrist. Sõiduk on mahukas ning hea väljavaatega. 2014. oktoober tootmisse läinud mudelil on kaks varustustaset – Dynamic ja Premium. M.Go on võimalik tellida lisaks standardmootori Lombardini LDW 502 asemel ka otsesissepritsega LDW 492 DCI mootorit. M.Go on esimene mopeedauto millel on LED tagatuled ning lisavarustuse hulgas on ka konditsioneer. Valida saab 8 erineva värvi vahel – valge, sinine, hõbedane, must, pronks, hall, punane ning pärli valge.