Cargo & Outdoor

 Sellest aastast on Microcar mudelivalik laienenud kahe varustustaseme võrra - Cargo ja Outdoor.

  

Mõlemad mudelid on valmistatud neile klientidele, kes soovivad tihti kasutada oma sõidukit kaubaveoks ning vedada ka suuremõõtmelisi kaupu. Selleks otstarbeks on Ligiergroup insenerid konstrueerinud kokkuklapitava kõrvalistme. Tänu sellele võib kauba pikkus olla kuni 2,2 m ja kaubaruumi maht ulatub kuni 1500 liitrini.

 

Mõlematele mudelitele on on paigaldatud must esi- ja tagaraud ning salongi riiul esiklaasi ülemise serva ja katuse vahele.

Cargo varustus on tagasihoidlikum kuna orienteeritud rohkem kauba veole – tagumine osa on kinnine, ilma klaasideta, et oleks võimalik kaupa kõrgemale laadida ning külgseina on kinnitatud võrgust panipaigad. Sõiduki ustel tume kiri Cargo. Valida saab sõidukit kahe värvi vahel: valge ja hõbedane metallik.

Outdoor varustuses on 15” valuveljed, udutuled, musta värvi koopa- ja karbilaiendid ning esimene ja tagumine kaitseraud ning katusereelingud. Tagatuled on valge disainiga ja esiustel kiri Outdoor. Salongis on armatuuri äärised kere värvi ning paigaldatud suure ekraaniga stereo. Värvivalik - sinine ja hõbedane metallik.

 

 

 

Microcar M.Go Outdoor - ga saab lähemalt tutvuda 9.-11. märtsil Tallinn Motor Show-l Saku Suurhallis.