OÜ Ligier Eesti

Osaühing Ligier Eesti on välja kasvanud ettevõttest OÜ Autosõit. 

OÜ Autosõit alustas tegevust 2002. aasta algul alarmsõidukijuhtide ja professionaalsete juhtide täienduskoolitusega. Toonasest väikeettevõttest on tänaseks saanud Eesti suurim ja kaasaegseim autokool  ning tuntud kaubamärk.

OÜ Autosõit missiooniks on pakkuda vajalikke teadmisi ning oskusi liikluskeerises ellujäämiseks. Meie moto on: Kaitslik liiklemine on meie kõigi turvalisema tuleviku võti!

Korraldame koolitusi nii algajatele autojuhtidele, professionaalidele kui  ka lastele. Koolituste läbiviimisel on kasutusel uued Toyota mudelid: Yaris, Corolla, Auris, Avensis, Rav4, Land Cruiser, millel pakuvad teenuseid 60 oma ala spetsialisti.
 

Hetkel tegutseme filiaalidega Põhja-Eestis (Tallinnas), Lõuna-Eestis (Tartus, Elvas, Jõgeval, Viljandis, Võrus, Valgas),
Lääne-Eestis
(Pärnus, Haapsalus) ja Ida-Eestis (Rakveres, Jõhvis).

Tallinnas, Tartus ja Aseris opereerib ettevõte aastaringsetel liberadadel, kus jätkub "libedat" iga ilmaga.     

Alates 17.06.2009. a on ettevõte Euroopa Liiklusohutuse Harta (European Road Safety Charter) liige. Tegemist on suurima liiklusohutuse platvormiga, milles osalevad 27 ELi liikmesriiki.

 2010. aasta lõpus alustas OÜ Autosõit Microcar mopeedautode ja varuosade maaletoomist. Pärast 10 aastat tegutsemist loodi firma OÜ Ligier Eesti, et hoida kaks ärisuunda teineteisest lahus.